On Running Cloudspike Citius 2 futócipő
Női futócipő On Running Cloudspike Citius 2 – tervezték és tesztelték legjobb futóink által, hogy leküzdje a középtávú sportolók magas követelményeit optimalizált elülső talprésszel (23 mm), ezáltal elérve a tökéletes egyensúlyt az energia visszanyerése és a cipő agresszivitása között. középtávú versenyekhez.
VEVÉ ENERGY- VISSZANYERÉS (ENERGIAVISSZATÉRÉS): Kezdő rész Speedboard™ merev lemez a talp elülső részében elosztja az erőt és növeli az energia-visszatérést, ami hatalmas visszaugrást eredményez. A hyperflexből származó középpályás gyár Helion HF pontos, és ezt az összegyűlt energiát erőteljes teljesítménnyé alakítja. Adj energia minden egyes lépéshez.
STRATEGIAI TÁMOGATÁS: A futásra és a versenyre optimalizált. Egy darabból készült ultrakoncentrált háló segít a túlmelegedés csökkentésében. És a va felfogott ketrecre emlékeztető felépítés stabilizálja a lábat, támogatást ad és a rajtot segíti felkészíteni. A kontrasztos színek jelképezik a sagasztó ambíciókat, és inspirálnak bennünket a közös álomhoz.
Atléták által bevált: A Cloudspike Citius modell, amelyet a legerősebb futóink tervezték és teszteltek, leküzdi a középtávú sportolók magas elvárásait az előrész optimális magasságával (23 mm), hogy tökéletes egyensúlyt érjen el az energia visszafordítás és a futócipő agresszivitása között.
Különbség a sarka környékén: 7 mm
Súly: 131,4 g