Tavaszi ajánlat - extra 7% kedvezmény az EASTER kóddal -- days --:--:-- Vásárolj most

A 2019-es futószezon hamarosan kezdődik! Kezdd a Top4Runninggal és a Nikeval Berlinben!

Mi sem jobb, mint egy verseny, amellyel nevezést nyerhetsz a Berlin félmaratonra, valamint egy teljes felszerelést, amely tartalmazza a világ leggyorsabb cipőjét, a Nike Vaporfly 4% Flyknitet is!

A start mindenki számára ugyanaz. Kapsz egy kidolgozott programot a @runningpowertől (Dr. Paul Schmidt-Hellinger), azt pedig, hogy ezt hogyan használod, csak rajtad múlik!

A berlini útvonal szinte könyörög, hogy megdöntsd a saját rekordodat, különösen egy Nike Vaporfly 4% Flyknittel a lábadon. Így már megéri felkelni és elindulni futni, nem gondolod?

Regisztrálj a kihívásra még ma és add a posztjaidhoz az #IwanttorunBerlinhalf, valamint a #Top4Running tageket. Mutasd meg, hogy edzel és győzz meg minket, hogy te vagy az a futó, akinek Ivával kell futnia a félmaratont Berlinben! Ne felejtsd el publikusra állítani a profilodat, hogy követhessük a posztjaidat. Március elején loválasztjuk a győztest, aki megkezdheti a felkészülést, hogy @iva_runstheworld mellett futhassa végig a versenyt április első hétvégéjén, így közös erővel győzve le a pályát és az egyéni rekordokat!

Emlékszel még a tavaly nyári Berlin Marathonra? Eljött a Te időd!

Szerezd meg a letölthető edzéstervet, amely segít elérni a legjobbadat a versenyen.

1) Idő cél: 2:30, vagy lassabb; Sebesség: 7:06 vagy lassabb

2) Idő cél: 2:30 alatt; Sebesség: 7:04, vagy gyorsabb

3) Idő cél: 2:00 alatt; Sebesség: 5:40, vagy gyorsabb

4) Idő cél: 1:45 alatt; Sebesség: 4:59, vagy gyorsabb

Mi hiszünk benned, hiszem, hogy Te jössz velem!