5% extra kedvezmény klubtagoknak Csatlakozz a klubhoz
Európa-bajnokság, München 2022 - Program

Európa-bajnokság, München 2022 - Program

2022.08.06. 14 perces olvasási idő

Végre itt van! Már csak pár nap a müncheni Európa-bajnokságig, mi pedig összefoglaltuk az atlétikai versenyek teljes programját. Jó szurkolást!

1. nap - 2022. augusztus 15. hétfő

Délelőtti program

ESEMÉNY KEZDÉS  VÉGE HELYSZÍN

Férfi súlylökés, selejtező - A/B csoport

10:00

10:39

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, 100m

10:05

10:20

Olimpiai Stadion

Női rúdugrás, selejtező - A/B csoport

10:25

12:18

Olimpiai Stadion

Női maraton, döntő

10:30

13:35

München városközpont

Férfi 100m - előfutamok

10:40

10:57

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, távolugrás - A/B csoport

10:50

11:32

Olimpiai Stadion

Női 100m - előfutamok

11:05

11:22

Olimpiai Stadion

Női súlylökés, selejtező - A/B csoport

11:20

11:59

Olimpiai Stadion

Férfi maraton - döntő

11:30

14:15

München városközpont

Férfi távolugrás, selejtező - A/B csoport

12:10

12:55

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, súlylökés - A/B csoport

12:40

13:16

Olimpiai Stadion

Női maraton - eredményhirdetés

14:15

14:21

Odeonsplatz

Női maraton, csapat - eredményhirdetés

14:21

14:28

Odeonsplatz

Férfi maraton - eredményhirdetés

14:28

14:34

Odeonsplatz

Férfi maraton, csapat - eredményhirdetés

14:34

14:41

Odeonsplatz

 

Esti program

ESEMÉNY KEZDÉS VÉGE HELYSZÍN

Női diszkoszvetés, selejtező - A csoport

18:15

18:54

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, magasugrás - A/B csoport

18:30

20:27

Olimpiai Stadion

Férfi 400m - előfutamok

19:00

19:19

Olimpiai Stadion

Női diszkoszvetés, selejtező - B csoport

19:25

20:04

Olimpiai Stadion

Női 400m - előfutamok

19:35

19:54

Olimpiai Stadion

Férfi hármasugrás, selejtező - A/B csoport

20:05

20:50

Olimpiai Stadion

Férfi 1500m - előfutamok

20:15

20:30

Olimpiai Stadion

Női súlylökés - döntő

20:38

21:43

Olimpiai Stadion

Férfi súlylökés - döntő

20:58

22:03

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, 400m

21:15

21:30

Olimpiai Stadion

Női 10,000m - döntő

21:48

22:23

Olimpiai Stadion

Női súlylökés - eredményhirdetés

22:40

22:46

Gyep lépcsők

Férfi súlylökés - eredményhirdetés

22:54

23:00

Gyep lépcsők

 

2. nap - 2022. augusztus 16. kedd

Délelőtti program

ESEMÉNY

KEZDÉS

VÉGE

HELYSZÍN

Férfi 35km gyaloglás - döntő

08:30

11:30

München városközpont

Női 35km gyaloglás - döntő

08:30

11:45

München városközpont

Férfi tízpróba, 110m gát

09:05

09:22

Olimpiai Stadion

Férfi 110m gát - előfutamok

09:35

09:52

Olimpiai Stadion

Női távolugrás, selejtező - A/B csoport

09:50

10:45

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, diszkoszvetés - A csoport

09:50

10:26

Olimpiai Stadion

Női 1500m - előfutamok

10:15

10:32

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, diszkoszvetés - B csoport

10:55

11:31

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, rúdugrás - A csoport

11:30

13:46

Olimpiai Stadion

Férfi 3000m akadály - előfutamok

11:40

12:06

Olimpiai Stadion

Férfi 35km gyaloglás - eredményhirdetés

11:45

11:51

Odeonsplatz

Női 35km gyaloglás - eredményhirdetés

11:51

11:57

Odeonsplatz

Női kalapácsvetés, selejtező - A csoport

12:15

13:00

Olimpiai Stadion

Férfi 400m - elődöntő

12:25

12:42

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, rúdugrás - B csoport

12:30

14:46

Olimpiai Stadion

Női 400m - elődöntő

13:00

13:17

Olimpiai Stadion

Női kalapácsvetés, selejtező - B csoport

13:30

14:15

Olimpiai Stadion

 

Esti program

ESEMÉNY

KEZDÉS

VÉGE

HELYSZÍN

Férfi magasugrás, selejtező - A/B csoport

18:35

20:21

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, gerelyhajítás - A csoport

18:40

19:16

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, gerelyhajítás - B csoport

19:40

20:16

Olimpiai Stadion

Férfi 100m - elődöntő

20:05

20:20

Olimpiai Stadion

Férfi távolugrás - döntő

20:27

21:52

Olimpiai Stadion

Női 100m - elődöntő

20:35

20:50

Olimpiai Stadion

Női diszkoszvetés - döntő

21:02

22:12

Olimpiai Stadion

Férfi 5000m - döntő

21:08

21:23

Olimpiai Stadion

Férfi tízpróba, 1500m

21:35

21:40

Olimpiai Stadion

Férfi 100m - döntő

22:15

22:16

Olimpiai Stadion

Női 100m - döntő

22:25

22:26

Olimpiai Stadion

Női 10,000m - eredményhirdetés

22:36

22:42

Gyep lépcsők

Férfi 5000m - eredményhirdetés

22:42

22:48

Gyep lépcsők

Férfi távolugrás - eredményhirdetés

22:48

22:54

Gyep lépcsők

 

3. nap - 2022. augusztus 17. szerda

Délelőtti program

ESEMÉNY

KEZDÉS

VÉGE

HELYSZÍN

Férfi kalapácsvetés, selejtező - A csoport

09:35

10:20

Olimpiai Stadion

Női hétpróba, 100m gát

10:30

10:47

Olimpiai Stadion

Férfi kalapácsvetés, selejtező - B csoport

10:50

11:35

Olimpiai Stadion

Férfi 400m gát - előfutamok

11:05

11:20

Olimpiai Stadion

Női hétpróba, magasugrás - A/B csoport

11:35

13:27

Olimpiai Stadion

Női 400m gát - előfutamok

11:40

11:55

Olimpiai Stadion

Férfi diszkoszvetés, selejtező - A csoport

12:20

13:05

Olimpiai Stadion

Női hármasugrás, selejtező - A/B csoport

12:35

13:27

Olimpiai Stadion

Férfi diszkoszvetés, selejtező - B csoport

13:35

14:20

Olimpiai Stadion

 

Esti program

ESEMÉNY

KEZDÉS

VÉGE

HELYSZÍN

Női diszkoszvetés - eredményhirdetés

19:05

19:11

Gyep lépcsők

Férfi 100m - eredményhirdetés

19:15

19:21

Gyep lépcsők

Női 100m - eredményhirdetés

19:28

19:34

Gyep lépcsők

Férfi tízpróba - eredményhirdetés

19:38

19:44

Gyep lépcsők

Női hétpróba, súlylökés - A/B csoport

19:54

20:30

Olimpiai Stadion

Női rúdugrás - döntő

20:00

22:06

Olimpiai Stadion

Férfi hármasugrás - döntő

20:15

21:40

Olimpiai Stadion

Férfi 110m gát - elődöntő

20:30

20:55

Olimpiai Stadion

Női kalapácsvetés - döntő

21:05

22:15

Olimpiai Stadion

Női hétpróba, 200m

21:10

21:25

Olimpiai Stadion

Férfi 400m - döntő

21:43

21:44

Olimpiai Stadion

Női 400m - döntő

22:02

22:03

Olimpiai Stadion

Férfi 110m gát - döntő

22:22

22:23

Olimpiai Stadion

Férfi hármasugrás - eredményhirdetés

22:40

22:46

Gyep lépcsők

Férfi 400m - eredményhirdetés

22:50

22:56

Gyep lépcsők

 

4. nap - 2022. augusztus 18. csütörtök

Délelőtti program

ESEMÉNY

KEZDÉS

VÉGE

HELYSZÍN

Női gerelyhajítás, selejtező - A csoport

09:00

09:45

Olimpiai Stadion

Női 3000m akadály - előfutamok

09:20

09:47

Olimpiai Stadion

Női hétpróba, távolugrás - A/B csoport

09:25

10:07

Olimpiai Stadion

Férfi 800m - előfutamok

10:10

10:33

Olimpiai Stadion

Női gerelyhajítás, selejtező - B csoport

10:15

11:00

Olimpiai Stadion

Női 800m - előfutamok

10:45

11:08

Olimpiai Stadion

Férfi rúdugrás, selejtező - A/B csoport

10:50

12:43

Olimpiai Stadion

Férfi 400m gát - elődöntő

11:25

11:42

Olimpiai Stadion

Női hétpróba, gerelyhajítás - A csoport

11:36

12:18

Olimpiai Stadion

Női 400m gát - elődöntő

11:55

12:12

Olimpiai Stadion

Férfi 200m - előfutamok

12:30

12:47

Olimpiai Stadion

Női hétpróba, gerelyhajítás - B csoport

12:48

13:30

Olimpiai Stadion

Női 200m - előfutamok

13:05

13:22

Olimpiai Stadion

 

Esti program

ESEMÉNY

KEZDÉS

VÉGE

HELYSZÍN

Női 400m - eredményhirdetés

19:20

19:26

Gyep lépcsők 

Női rúdugrás - eredményhirdetés

19:30

19:36

Gyep lépcsők

Női kalapácsvetés - eredményhirdetés

19:40

19:46

Gyep lépcsők

Férfi 110m gát - eredményhirdetés

19:50

19:56

Gyep lépcsők

Férfi magasugrás - döntő

20:05

21:57

Olimpiai Stadion

Férfi kalapácsvetés - döntő

20:10

21:20

Olimpiai Stadion

Férfi 200m - elődöntő

20:13

20:30

Olimpiai Stadion

Női 200m - elődöntő

20:37

20:54

Olimpiai Stadion

Női távolugrás - döntő

20:58

22:23

Olimpiai Stadion

Férfi 1500m - döntő

21:05

21:09

Olimpiai Stadion

Női 5000m - döntő

21:25

21:42

Olimpiai Stadion

Női hétpróba, 800m

21:55

22:08

Olimpiai Stadion

Férfi 1500m - eredményhirdetés

22:40

22:46

Gyep lépcsők

Férfi kalapácsvetés - eredményhirdetés

22:46

22:52

Gyep lépcsők

Női 5000m - eredményhirdetés

22:52

22:58

Gyep lépcsők

 

5. nap - 2022. augusztus 19. péntek

Délelőtti program

ESEMÉNY

KEZDÉS

VÉGE

HELYSZÍN

Férfi 4 x 100m váltó - előfutamok

10:00

10:11

Olimpiai Stadion

Férfi gerelyhajítás, selejtező - A csoport

10:00

10:45

Olimpiai Stadion

Női magasugrás, selejtező - A/B csoport

10:05

11:51

Olimpiai Stadion

Női 4 x 100m váltó - előfutamok

10:25

10:36

Olimpiai Stadion

Női 800m - elődöntő

10:50

10:59

Olimpiai Stadion

Férfi 4 x 400m váltó - előfutamok

11:10

11:24

Olimpiai Stadion

Férfi gerelyhajítás, selejtező - B csoport

11:15

12:00

Olimpiai Stadion

Női 4 x 400m váltó - előfutamok

11:40

11:55

Olimpiai Stadion

 

Esti program

ESEMÉNY

KEZDÉS

VÉGE

HELYSZÍN

Férfi magasugrás - eredményhirdetés

19:35

19:41

Gyep lépcsők

Női hétpróba - eredményhirdetés

19:45

19:51

Gyep lépcsők

Női távolugrás - eredményhirdetés

19:55

20:01

Gyep lépcsők

Férfi diszkoszvetés - döntő

20:20

21:35

Olimpiai Stadion

Férfi 800m - elődöntő

20:27

20:36

Olimpiai Stadion

Női 1500m - döntő

20:45

20:49

Olimpiai Stadion

Női hármasugrás - döntő

20:55

22:15

Olimpiai Stadion

Férfi 3000m akadály - döntő

21:00

21:09

Olimpiai Stadion

Férfi 200m - döntő

21:20

21:21

Olimpiai Stadion

Női 400m gát - döntő

21:45

21:46

Olimpiai Stadion

Férfi 400m gát - döntő

22:00

22:01

Olimpiai Stadion

Női 200m - döntő

22:22

22:23

Olimpiai Stadion

Női 1500m - eredményhirdetés

22:36

22:42

Gyep lépcsők

Férfi 3000m akadály - eredményhirdetés

22:42

22:48

Gyep lépcsők

Férfi 200m - eredményhirdetés

22:48

22:54

Gyep lépcsők

Női 400m gát - eredményhirdetés

22:54

23:00

Gyep lépcsők

 

6. nap - 2022. augusztus 20. szombat

Délelőtti program

ESEMÉNY

KEZDÉS

VÉGE

HELYSZÍN

Férfi 20km gyaloglás - döntő

08:30

10:00

München városközpont

Női 20km gyaloglás - döntő

10:15

11:55

München városközpont

Férfi 20km gyaloglás - eredményhirdetés

12:00

12:06

Odeonsplatz

Női 20km gyaloglás - eredményhirdetés

12:06

12:12

Odeonsplatz

 

Esti program

ESEMÉNY

KEZDÉS

VÉGE

HELYSZÍN

Férfi diszkoszvetés - eredményhirdetés

19:15

19:21

Gyep lépcsők

Női hármasugrás - eredményhirdetés

19:25

19:31

Gyep lépcsők

Férfi 400m gát - eredményhirdetés

19:35

19:41

Gyep lépcsők

Női 200m - eredményhirdetés

19:45

19:51

Gyep lépcsők

Férfi rúdugrás - döntő

20:05

22:11

Olimpiai Stadion

Női 800m - döntő

20:15

20:17

Olimpiai Stadion

Női gerelyhajítás - döntő

20:25

21:35

Olimpiai Stadion

Női 100m gát - előfutamok

20:43

21:00

Olimpiai Stadion

Férfi 4 x 400m váltó - döntő

21:15

21:18

Olimpiai Stadion

Női 4 x 400m váltó - döntő

21:45

21:49

Olimpiai Stadion

Női 3000m akadály - döntő

22:13

22:23

Olimpiai Stadion

Női 800m - eredményhirdetés

22:36

22:42

Gyep lépcsők

Férfi 4 x 400m váltó - eredményhirdetés

22:42

22:49

Gyep lépcsők 

Női gerelyhajítás - eredményhirdetés

22:49

22:55

Gyep lépcsők 

Női 4 x 400m váltó - eredményhirdetés

22:55

23:02

Gyep lépcsők

 

7. nap - 2022. augusztus 21. vasárnap

Esti program

ESEMÉNY

KEZDÉS

VÉGE

HELYSZÍN

Férfi rúdugrás - eredményhirdetés

18:40

18:46

Gyep lépcsők

Női 3000m akadály - eredményhirdetés

18:50

18:56

Gyep lépcsők

Női magasugrás - döntő

19:05

20:57

Olimpiai Stadion

Női 100m gát - elődöntő

19:10

19:27

Olimpiai Stadion

Férfi 800m - döntő

19:40

19:42

Olimpiai Stadion

Férfi gerelyhajítás - döntő

19:50

21:00

Olimpiai Stadion

Férfi 10,000m - döntő

20:00

20:30

Olimpiai Stadion

Női 100m gát - döntő

20:45

20:46

Olimpiai Stadion

Férfi 4 x 100m váltó - döntő

21:12

21:13

Olimpiai Stadion

Női 4 x 100m váltó - döntő

21:22

21:23

Olimpiai Stadion

Férfi 800m - eredményhirdetés

21:40

21:46

Gyep lépcsők

Férfi 10,000m - eredményhirdetés

21:50

21:56

Gyep lépcsők

Női 100m gát - eredményhirdetés

22:00

22:06

Gyep lépcsők

Női magasugrás - eredményhirdetés

22:10

22:16

Gyep lépcsők

Férfi gerelyhajítás - eredményhirdetés

22:20

22:26

Gyep lépcsők

Férfi 4 x 100m váltó - eredményhirdetés

22:30

22:37

Gyep lépcsők

Női 4 x 100m váltó - eredményhirdetés

22:40

22:47

Gyep lépcsők

 

Szerezd meg a tökéletes szögescipőt Top4Running áruházunkban:

Kattints ide az új szögescipődért!